Millised lood peituvad meie toodete taga?

11.01.2017
Millised lood peituvad meie toodete taga?

Meilt on palju küsitud, et kuidas me Happy Baby poodi tooteid oleme valinud. Tõsi on see, et tegime seda pikalt ja suure pühendumisega. Et oleks asjad, mis tõesti kellegi argipäeva lihtsamaks ja sujuvamaks võiks muuta.

Maailmas auhinnatud tooted ja tootjad

Üks kõigi vanemate argipäeva oluliselt lihtsustav toode on kahtlemata suur ja praktiline käterätik. Meie e-poes müügil olevad Cuddle Dry käed-vabad rätikud on loodud kahe ema poolt, kes oma lapsi kasvatades jõudsid küsimuseni, et kas peab ikka elu tingimata selline olema, et lapsi vannitades oled ise ka paratamatult üleni märg ning koguaeg hirmul, et käsi jääb väheks ja laps libiseb, kukub ja saab haiget. Tänaseks on see toode võitnud Euroopas palju südameid ja pälvinud ka juba üle neljakümne erineva auhinna.

Sama tee on läbinud ka Kip Kep´i nimeline tootja, kelle innovaatilised, omanäolised, praktilised ja ilusad tooted on jõudnud paljude Euroopa perede kasutusse. Näiteks Kip Kepi rinnapatjade tasku on võitnud 2015. aastal Baby Innovation Award nimelise auhinna ning sama firma soojapadi on teinud elu oluliselt lihtsamaks paljudel gaasivaludes vaevlevatel lastel ja nende vanematel.

Beebile sobiva magamiskoti sünnilugu

Maailmas palju kuulsust kogunud Woombie magamiskotid on samuti alguse saanud ühe ema murest oma beebi pärast, kes end tihti reflektoorsete liigutustega keset magusat und üles vehkles. Tavalised beebi mähkimiseks kasutatavad linad osutusid kasututeks ja ohtlikeks – tugev beebi vehkles lina endal ümbert ära ning tihti kogunes see ohtlikult tema nina või suu juurde. Nii saigi alguse magamiskott, mis lubab beebil end mugavalt sirutada ja liigutada, kuid mida ei saa pealt ära vehkida ja mis ei võimalda lapsel äkiliste liigutustega end üles äratada.

Ühe isa initsiatiiv lihtsustas kõigi lapsevanemate elu

Beebikaupade laia valikusse on lisa toonud ka mõned isad. Näiteks ettevõtte Summer Infant sai alguse ühest mehest, kes 1985. aastal oli hädas ega leidnud kohta, kuhu turvaliselt asetada oma pisitütart Summer´it selleks hetkeks, kui isa ise pidi kahte kätt kasutades midagi muud tegema. Kõik selle ettevõtte tooted on pühendatud vanemate elu kergemaks tegemisele, et hea tuju ja lapseea nautimine saaksid esiplaanil olla. Ja kui juba osta beebile vann, siis miks mitte selline, mis ei võta koduses majapidamises palju ruumi, on lihtne ka kaasas kanda ning pakub turvalise vannitamiskogemuse nii lapsele kui vanemale.

Igale beebile sobiv lutt

Oleme oma valikusse püüdnud lisada ka lutisortimenti, mis erineks nendest, mis seni Eestis saadaval on olnud. Teame omast käest, et on lapsi, kes lihtsalt ei võta lutti. Ei taha ja kõik. Samas võib sellest väikesest abimehest tihti palju abi olla ja oleks hea, kui soovi korral oleks suure vaevata võimalik erinevaid lutte katsetada.

Kindlasti tahame tulevikus täiendada nii lutivalikut kui ka juurde tuua veel põnevaid ja kasulikke tooteid laiast maailmast.  Et beebi oleks õnnelik!