Beebiga õue – aga mida kaasa võtta?

14.12.2017
Beebiga õue – aga mida kaasa võtta?

Eesti lapsevanemad on teatavasti need heas mõttes „hullud“, kes püüavad iga ilmaga siiski beebi või väikelapsega värsket õhku nautima minna. Küllap on aga kõik vahel õues olles avastanud, et mõni oluline asi ununes koju. Seega panime omalt poolt kokku Happy Baby õue mineku listi, kust leiate palju vajalikke meie e-poe tooteid, mis annavad kindlustunde, et kõik vajalik on väljaspool kodu liikudes kaasas ja laps rahulolev ning õnnelik.

1.       Toit ja lutipudel - olgem ausad – näljane laps on üks väga õnnetu tegelane. Seega – kui Te imetate oma last, on selle punktiga kõik hästi. Juhul, kui beebi sööb lutipudelist, on mõistlik piimavarud ka siis kaasa võtta, kui olete äsja last toitnud. Kunagi ei tea, mis põhjusel võib jalutuskäik oodatust pikemaks kujuneda või beebil äkitselt kõik tühjaks minna.

2.       Imetamissall – imetava ema jaoks on imetamissall suurepärane abiline. Spetsiaalsed imetamissallid lasevad õhku läbi ja võimaldavad nii lapsele kui ka emale vajalikku privaatsust. Imetamissallist on palju abi ka siis, kui beebi ei taha vankris uinuda ja soovite ta süles unele kiigutada. Salli varjus on laps ema turvalises läheduses ja välise maailma emotsioonide, lärmi ja valguse eest mõnusalt kaitstud.

3.       Termopudel – kujutage ette olukorda, et te olete õues ja teil on küll piim või piimasegu kaasas, aga laps keeldub sellest, kuna toit on liiga külm või kuum. Õnneks on saadaval geniaalsed roostevabast terasest kerged pudelid, kus jook püsib just soovitud temperatuuril ja saate näiteks jaheda ilmaga väljas liikudes pakkuda lapsele sooja jooki.

4.       Toidukott – oi, kui tüütu on pakkida teele kaasa erinevaid karpe, mis pole ääreni puu- ja juurvilju täis, aga võtavad sellest hoolimata tohutult ruumi. Nüüd on ka sellele probleemile lahendus. Nimelt on Happy Baby e-poes müügil toidusäilituskotid, mis on mõnusa riidest pealispinnaga ning seest TPU vee- ja õlikindla pestava kattega. Võta toit teele kaasa ruumi raiskamata.

5.       Kandelina – on lapsi, kes eelistavad alati ja üksnes vankris olemist. Kuid omast kogemusest lähtudes võime täie kindlusega väita, et on ka lapsi, kes pärast vankris unest ärkamist soovivad kohe emme-issi sülle maailma uudistama tulla ja kui neile seda ei võimaldata, annavad nad oma rahulolematusest üsna valjuhäälselt teada. Seega on tark vankrisse kaasa pakkida ka kandelina, et see sobival hetkel kasutusele võtta, sest uskuge, on üsna keeruline hoida ühes käes last ja teisega vankrit kodu poole manööverdada.

6.       Mähkmetasku – ärge kunagi unustage paari puhast mähet. Happy Baby poes on müügil praktilised ja stiilsed moodsale lapsevanemale sobivad mähkmetaskud, kuhu saab pakkida just sobiva koguse mähkmeid ja niiskeid salvrätte beebi pepu puhastamiseks. Nii ei pea te enam pead vaevama sellega, kuhu pakkida terve pakk puhastuslappe ja kuhu peita mähkmed, et need kõigile nähtaval ei oleks.

7.       Mähkmevahetusmatt – taas üks geniaalne ja praktiline ese. On väga hea ja kindel tunne, kui teate, et saate last igal ajal suvalises kohas mähkida nii, et laps oleks pehmel ja puhtal pinnal ning et väikese „õnnetuse“ korral saate mati hiljem lihtsalt mugavalt ära pesta. Ei ole ju harvad need korrad, kui mähe vajab vahetamist parklas auto tagaistmel või mõne kaubanduskeskuse tualetis…

8.       Tekk – üks mõnus tekk lihtsalt peab välja minnes kaasas olema. Olgu see siis unne suikunud lapsele peale panemiseks või pargis väikese pikniku pidamiseks.

9.       Vankrikott – no ja kuhu siis veel kõik see vajalik kogus asju mahutada kui mitte ühte ruumikasse ja stiilsesse vankrikotti? Ja võibki teele asuda!

 

Loe siit, miks on värskes õhus liikumine lapse arengule ja tervisele vajalik.