Amii World papiraamat "Sõnad minu päevas"

Hind: 10,95 €
Tootekood:  083
Kaubamärk: 
Ühik:  tk
Laoseis:  5

“Sõnad minu päevas” on sarja “Mida näen kuulen katsun maitsen” teine raamat, millest on eelkõige kasu alates kuuendast elukuust. Kui vastsündinu keskendub korraga üksikutele objektidele, siis kuuekuusel lapsel hakkab kujunema jagatud tähelepanu. Nüüd on sobiv aeg anda talle raamat, mille lehekülgedel on temaatilised pildid tema kodusest keskkonnast ja vajalikest asjadest.

Kogus (tk):  

 “Sõnad minu päevas” on sarja “Mida näen kuulen katsun maitsen” teine raamat, millest on eelkõige kasu alates kuuendast elukuust. Kui vastsündinu keskendub korraga üksikutele objektidele, siis kuuekuusel lapsel hakkab kujunema jagatud tähelepanu. Nüüd on sobiv aeg anda talle raamat, mille lehekülgedel on temaatilised pildid tema kodusest keskkonnast ja vajalikest asjadest. Näidates raamatu pilte ja rääkides neist, aitame kaasa lapse kõne arengule. Papiraamatu värviliste piltide abil saab lapsega rääkida tema päevast ja valmistada teda ette päeva tegevusteks. Piltide juures võib kasutada liisusalme, lihtsaid luuletusi või rääkida lihtsate lausetega pildist, värvidest, tegevusest. Kuula, mis lapsel oma keeles piltide kohta öelda on!

 Miks valida Amii Worldi raamat?

- Raamatute pildid kujutavad lapse lähimat ümbrust ning igapäevaseid tegevusi.

- Raamatud on loogiliselt ülesehitatud ning ei sisalda abstraktseid ja sellises vanuses lapsele (0-4 aastane) võõraid asju ja tegevusi.

- Lehekülgedel on täpselt nii palju pilte, kui väikelaps selles vanuses suudab korraga vastu võtta.

- Raamatute piltide taust on valitud valge, et mitte  hajutada lapse tähelepanu.

- Raamatud on koostatud ja trükitud Eestis.

- Raamatud on lapsesõbralikest ohututest materjalidest. 

Sarnased tooted