Amii World papiraamat "Esimesed sõnad minu ümber"

Hind: 10,95 € 8,21 €
Tootekood:  082
Kaubamärk: 
Ühik:  tk
Laoseis:  4

 “Esimesed sõnad minu ümber” on sarja “Mida näen kuulen katsun maitsen” esimene raamat, mis on mõeldud beebidele alates sünnist. Näidates lapsele raamatu pilte ja rääkides neist, aitame areneda tema aju kõnekeskusel ja nägemistäpsusel. Laps mõistab kõige paremini seda, mis teda ümbritseb, mistõttu on raamatus kujutatud need asjad, mis on igapäevaselt tema ümber.

Kogus (tk):  

 “Esimesed sõnad minu ümber” on sarja “Mida näen kuulen katsun maitsen” esimene raamat, mis on mõeldud beebidele alates sünnist. Näidates lapsele raamatu pilte ja rääkides neist, aitame areneda tema aju kõnekeskusel ja nägemistäpsusel. Laps mõistab kõige paremini seda, mis teda ümbritseb, mistõttu on raamatus kujutatud need asjad, mis on igapäevaselt tema ümber. Kui kõrvutada raamatu pilte päris asjadega, anda võimalus neid vaadelda ja katsuda, areneb ka lapse peenmotoorika, mis on kõne arengu aluseks. Vastsündinu näeb kõige paremini 20-30 cm kaugusele ja vaatab korraga ühte objekti, seetõttu on raamatu igal leheküljel üks ese. Hea nägemistäpsuse huvides peab laps kõige pealt õppima pilku hoidma kindlal objektil. Raamatu piltide taust on valge, et mitte lapse tähelepanu hajutada. 

Miks valida Amii World raamat?

- Raamatute pildid kujutavad lapse lähimat ümbrust ning igapäevaseid tegevusi.

- Raamatud on loogiliselt ülesehitatud ning ei sisalda abstraktseid ja sellises vanuses lapsele (0-4 aastane) võõraid asju ja tegevusi.

- Lehekülgedel on täpselt nii palju pilte, kui väikelaps selles vanuses suudab korraga vastu võtta.

- Raamatute piltide taust on valitud valge, et mitte  hajutada lapse tähelepanu.

- Raamatud on koostatud ja trükitud Eestis.

- Kasutatud on ohutuid lapsesõbralikke materjale.

Sarnased tooted